Костянтин Жеребкін, лімфома Ходжкіна 4 ступеня

Він мав би сидіти за шкільною партою та вчитися. Натомість вже цілий рік 10-річний Костя знаходиться у лікарняній палаті. 2 роки тому Костику поставили діагноз «стоматит». Запалення вилікували, проте вже через три місяці стан хлопчика різко погіршився. В лікарні Кості поставили новий діагноз – вірус Епштейна-Барр і герпес 6-го типу. На Вінничині лікарі допомогти не змогли – направили Костика з мамою до Києва.
В київському Охмадиті провели низку обстежень, серед яких біопсія шийних лімфовузлів, біопсія печінки, томографія та перевірка кісткового мозку на рак. Новий діагноз – це лімфома Ходжкіна, 4 стадія. Це злоякісне захворювання лімфатичної системи. У Костика все ускладняється ще й ураженням селезінки та кісткового мозку. Наразі хлопець пройшов 6 блоків хіміотерапії та 30 сеансів променевої.
Наразі вся надія родини Жеребкіних на небайдужих. Для того, щоб повернути дитину до повноцінного життя, необхідно пройти курс високодозової хіміотерапії та зробити пересадку кісткового мозку. Час не терпить: що раніше почнеться лікування, то більше шансів на повне одужання Кості. Допомогти зголосилися ізраїльські лікарі. Ціна питання – 125 тисяч доларів.
Реквізити для пожертвувань: