ADRA Ukraine - Адвентистське Агенство Допомоги та Розвитку в Україні

ПРОГРАМА ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ ВПО, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Червень 2017

Грант надає можливість отримати безкоштовну освіту на курсах з затребуваних спеціальностей: 1. Менеджер з продажів;
2. Бухгалтерський облік + програма 1С: Бухгалтерія;
3. Перукар-універсал;
4. Майстер манікюру й педікюру;
5. Покрій та шиття одягу (а також дизайн одягу);
6. Кухар (основні страви, кухні Світу);
7. Графічний дизайнер (дизайн друкованої продукції, логотипів, промо-акцій);
8. Веб-дизайнер;

Дізнатись більше

Забезпечення якісною питною водою, поліпшення санітарних умов та інформування з питань гігієни громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Донецькій області України

Квітень 2016 — Червень 2017

Програмою передбачені:

1. Забезпечення питною водою громад, у населених пунктах яких відсутнє централізоване водозабезпечення.

2. Розподіл ваучерів для закупівлі засобів гігієни в Донецькій області України.

3. Розподіл гігієнічних наборів (дитячих, дорослих та сімейних) серед мешканців зони конфлікту, які мають обмежений доступ до засобів ососбистої гігієни та санітарії у Донецькій області України.

4. Встановлення водонапорних башт, насосів, буріння свердловин, ремонт систем водопостачання у населених пунктах з відсутнім централізованим водозабезпеченням Донецької області України.

5. Проведення серії публічних заходів для дітей з популяризації здорового способу життя, гігієни та санітарії в Донецькій області України.

6. Організація та проведення публічної медіа-кампанії з популяризації санітарії, гігієни та здорового способу життя черед населення Донецької області України.

Дізнатись деталі

Історія Adra України

ADRA України – представництво всесвітньої мережі Адветистського Агенства Допомоги та Розвитку (ADRA), яка провадить свою діяльність у 134 країнах Світу та об’єднує кілька тисяч штатних співробітників та волонтерів.

Ми підтримуємо нужденних людей та найвразливіші верстви населення, змінюючи їхні життя на краще, робимо сильнішими та більш впевненеми у подоланні складних життєвих ситуацій.

За понад 60 років служіння, ADRA надала разову та довгострокову допомогу мільйонам нужденних людей по всьому Світі, незалежно від їхньої етнічної, політичної та релігійної приналежності.

ADRA України провадить діяльність з 1993 року. За цей час були реалізовані більше 150 різноманітних проектів, завдяки яким понад 500.000 нужденних отримали матеріальну, соціальну та психологічну допомогу.